Головна » ȘTIRI » COMPANIA WasherCAR CONTINUĂ SĂ CÂȘTIGE INIMILE AUTOMOBILIȘTILOR DIN REPUBLICA KAZAHSTAN

COMPANIA WasherCAR CONTINUĂ SĂ CÂȘTIGE INIMILE AUTOMOBILIȘTILOR DIN REPUBLICA KAZAHSTAN

Ne-am stabilit deja ca lideri pe această piață. O dovedim cu fiecare aprovizionare cu echipament: încrederea, calitatea echipamentului, sfaturi profesionale - pentru partenerii noștri, precum și simpla utilizare a spălătorie auto - pentru proprietarii de mașini.

Echipa noastră ține pasul cu vremea și nu stăm pe loc, permanent punem în aplicare tot felul de inovații. Echipa WasherCAR are multe idei, care sunt realizate prin munca grea și osteneală. În fiecare zi încercăm să creștem, și acest lucru este văzut de clienții noștri, ceea ce dovedește numărul de auto spalatorii deschise cu echipamentele noastre din întreaga CSI.

De data aceasta am livrat echipamentul în configurația de bază pentru 4 posturi în orașul Almaty, Republica Kazahstan. Ca întotdeauna, sfaturile de calitate, livrarea echipamentelor la timp, instalarea profesională a echipamentelor - au dus la recenzii pozitive despre compania noastră, iar noul nostru client a rămas satisfăcut de lucru cu WasherCAR.