0 800 218 591

Понеділок — П'ятниця
9:00 — 19:00

Субота: 10:00 — 17:00
замовити
дзвінок
Головна / Наші технології

Наші технології

Мийки самообслуговування WASHERCAR® використовують сучасні європейські технології: РІДИННІ, ПОРОШКОВІ та ЗМІШАНІ.

Безконтактна РІДИННА технологія. Переваги - можливість роботи без котельного обладнання (краща для теплих регіонів), осмотичної системи та пом'якшення, більш широкий вибір хімічних засобів для програм мийки в порівнянні з іншими технологіями.

Безконтактна ПОРОШКОВА технологія. Переваги - швидша, продуктивна і якісна технологія миття. Краща для холодних регіонів. Застосовуючи одночасно температурне, гідравлічне, та хімічний вплив, дозволяє легко, якісно та швидко помити будь-який брудний автомобіль, не завдаючи шкоди його лакофарбовому покриттю

Безконтактна ЗМІШАНА технологія. Унікальна гібридна технологія «2в1», поєднує порошкову і рідинну технології. Здійснюється одночасна подача готових хімічних розчинів. Одним перемиканням дає можливість вибирати з двох технологій. Ви отримуєте плюси обох технологій на одному обладнанні. Дозволяє пропонувати більш широкий спектр послуг на мийці.

Мийки WASHERCAR® обладнуються програмами:

холодна вода

Мийка автомобіля відбувається струменем холодної води під високим тиском 130 бар. Використовується для змивання залишків бруду, піни, інших миючих засобів з кузова авто.

тепла вода

Мийка автомобіля відбувається струменем теплої води температурою 30° C під високим тиском 130 бар. Використовується для змиву сильних забруднень. У зимовий період часу служить незамінним засобом для видалення намерзлостей з кузова авто та подальшої підготовки до очищення хімією.

піна

Мийка автомобіля відбувається за допомогою нанесення на кузов автомобіля активних хімічних засобів у вигляді піни. При цьому кузов автомобіля покривається густою пінної шапкою. Виконує основну роль очищення кузова від бруду. Піна, допомагає утримувати робочий розчин на вертикальних поверхнях авто.

мийка с шампунем

Мийка автомобіля відбувається струменем холодної води під високим тиском 130 бар із застосуванням розчину активного шампуню. Є не агресивною хімією, не містить лугів, що дозволяє використовувати при контактній мийці автомобіля.

антимошка

Мийка автомобіля відбувається струменем води під тиском 30 бар із застосуванням розчину високоефективного засобу для видалення слідів від комах. Активно використовується в літній період.

омивач без разводів

Мийка автомобіля відбувається струменем холодної води під високим тиском 130 бар демінералізованою водою. Використовується для ополіскування кузова автомобіля і не залишає плям та розводів. Після використання осмосу автомобіль можна не обтирати.

захист воском

Мийка автомобіля відбувається струменем холодної води під високим тиском 130 бар з додаванням полімерного воску. Використовується для захисту лакофарбового покриття автомобіля. Вода і бруд не затримується на автомобілі.

очищувач

Мийка автомобіля відбувається струменем води під тиском 30 бар з високою концентрацією активних хімічних засобів. Використовується для розм'якшення забруднень на лаковій поверхні автомобіля. Підготовлює кузов машини для нанесення піни.

піна "преміум"

Мийка автомобіля відбувається з нанесенням на кузов автомобіля активних хімічних засобів у вигляді «Преміум» піни. При цьому кузов автомобіля покривається пінної шапкою. Використовується для усунення сильних забруднень. За допомогою більшої концентрації розм'якшує більш складні забруднення на лаковій поверхні автомобіля.

турбо-тиск

Мийка автомобіля відбувається струменем води під тиском 170 бар. Використовується для миття коліс та усунення сильних забруднень.

гідролак

Мийка автомобіля відбувається струменем холодної води під високим тиском 130 бар з додаванням гідролака (особливий різновид воску). Не залишає розводів, надає більш глибокий колір кузову авто.

щітка

Мийка автомобіля відбувається струменем води під тиском 5 бар з високою концентрацією активних хімічних засобів. Використовується щітка з натуральним ворсом. Контактний спосіб мийки, для делікатного видалення бруду, комах і миття коліс.

диски

Мийка дисків автомобіля відбувається струменем води під тиском 5 бар з високою концентрацією активних хімічних засобів, які прибирають окислення з легкосплавних дисків і видаляють забруднення від бітуму.

замовити консультацію

Якщо у вас виникли питання по програмам, впровадженим в мийки самообслуговування WASHERCAR®, наші фахівці проведуть для вас безкоштовну телефонну (або за програмами Viber, WhatsApp, Skype) консультацію.

відправити

* — Поля, обов'язкові для заповнення.

Відправлено!