+38 098 311 61 13

Понеділок — П'ятниця
9:00 — 19:00

Субота: 10:00 — 17:00
замовити
дзвінок
Головна / Новини / Що всередині? Огляд топових моделей апаратів високого тиску (АВТ)

Що всередині? Огляд топових моделей апаратів високого тиску (АВТ)

ЯК ПІДІБРАТИ АВТ І НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ?

Апарат високого тиску (АВТ) є серцем мийки самообслуговування! Вимоги до помпи високого тиску на мийках самообслуговування - це перш за все витривалість, простота в обслуговуванні і ресурсомісткість. На сьогодні з лідерів виробників помп ми виділимо такі компанії як INTERPUMP або CATPUMPS. За статистикою усі топові компанії, виробники мийок самообслуговування, зупинилися саме на цих брендах.

Для початку, дуже важливо розуміти, що на об'єктах автомобільних мийок самообслуговування, де пропускна здатність авто перевищує будь-які показники класичних ручних мийок - АВТ працює в екстремальних умовах, тому допустиме навантаження для помпи повинне бути не більше 70% від максимальних значень. Тобто якщо АВТ на 5,5 кВт при максимальному тиску 250бар (наприклад, EVOLUTION3 EB2515 InterPump) працює в номінальному (звичайному) режимі на 140 бар, споживаючи приблизно 4 кВт - то в такому випадку "серце" мийки самообслуговування здатний пропрацювати весь термін експлуатації, заявлений виробником. Якщо ж ми візьмемо помпу HAWK NMT 1520 (max 15л / 200бар) і почнемо експлуатувати її в номінальному (звичайному) режимі на 170 бар, то навантаження на помпу складуть більше 85% і, як результат, термін експлуатації вийде набагато швидше ніж Ви очікуєте.

 
 

ПОРІВНЯННЯ БРЕНДІВ INTERPUMP GROUP ТА CAT PUMPS

Interpump Group

Catpumps

Є найбільшим виробником плунжерних насосів в світі. Це європейський лідер з виробництва дуже якісних помп високого і надвисокого тиску, всі частини насосів виробляються в Італії в процесі автоматичної високотехнологічної обробки. Interpump випустили помпу, спеціалізовану під мийки самообслуговування та для експлуатації в складних промислових умовах, при температурі води 60С C3W2015.

CATPUMPS - це дуже великий американський виробник помп високого тиску з великим ім'ям. Вони призначені для безперебійної експлуатації завдяки їх неймовірною надійності і довговічності. Недоліком є вартість.

 

 

InterPump C3W2015

CAT PUMPS 350
Корпус:
  • пофарбований чорний метал + оцинкований
  • пофарбований чорний метал
Клапанний блок:
  • нержавіюча сталь 420B + оцинкований
  • нержавіюча сталь
Ущільнювальні кільця:
  • спеціальний склад + робота на гарячій воді, до 60 градусів
  • спеціальний склад

Повернутися на сторінку всіх статей >>>