0 800 218 591

Понеділок — П'ятниця
9:00 — 19:00

Субота: 10:00 — 17:00
замовити
дзвінок
Головна / Новини / Пропонуємо вашій увазі відео-огляд нової 8-ми постової мийки самообслуговування WASH and GO в комплектації устаткування ELITE

Пропонуємо вашій увазі відео-огляд нової 8-ми постової мийки самообслуговування WASH and GO в комплектації устаткування ELITE

Будівництво об'єкту було виконано з односхилим дахом, а перегородками між постами є банери з інструкціями щодо використання програмам мийки. Все це має гармонійний і презентабельний вигляд.

Устаткування у кращій комплектації: модуль управління з полірованої нержавіючої сталі в підлоговому виконанні, щит електроавтоматики з частотним регулюванням від компанії Danfoss, апарат високого тиску (помпа Interpump з електродвигуном Nicolini), дозатори на кожну хімію і електроклапана від компанії СЕМE (Італія) - все це встановлено на оцинкованій рамній конструкції (полімерне фарбування).

Так само встановлені система водопідготовки (пом'якшення води), система зворотного осмосу "OS-8", щітка для миття автомобілів R + M. Для реалізації теплої підлоги і програми "тепла вода" використовувався двоконтурний котел від компанії HeatMaster (Бельгія).

Окремо виділена зона під 2-х постовий пилосос самообслуговування з нержавіючої сталі з додатковою програмою "Повітря".

Сподіваємося, що Вам сподобається наше відео, підписуйтесь на наш канал YOUTUBE

 

 

 

 

 

 

Повернутися на сторінку всіх статей >>>