0 800 218 591

Понеділок — П'ятниця
9:00 — 19:00

Субота: 10:00 — 17:00
замовити
дзвінок
Головна / Новини / Надходження комплектуючих від наших партнерів Interpump, Nicolini

Надходження комплектуючих від наших партнерів Interpump, Nicolini

Сезон будівництва мийок самообслуговування у розпалі. Нерідко наші клієнти, які залучені у будівельні аспекти, забувають про попереднє замовлене обладнання, обрушуючи на нас одночасно десятки замовлень. Тому ми поповнюємо свої запаси на складах! Для цієї мети ми організували нову поставку помпи Evolution E3B2515-wc (виготовлену спеціально для WasherCAR) від наших італійських партнерів Interpump, і найбільш відповідні електродвигуни Nicolini 5,5 кВт (Італія).

Наявність всіх комплектуючих від великих вузлів до дрібних деталей і фітингів дозволяє нам виконувати замовлення будь-якого обсягу і за встановленого терміну. Наявність запасних частин робить наш сервіс швидким та якісним.

Використовуючи тільки найякісніші комплектуючі, перевірені часом і власним досвідом, ми вважаємо, що саме топова комплектація основного устаткування дозволяє обладнанню компанії WasherCAR стрімко завойовувати ринок.

Ми дбаємо про свій імідж і дотримуємося правил: найкраща реклама - це відгуки наших клієнтів про якість і роботу обладнання.

 

 

 

Повернутися на сторінку всіх статей >>>