0 800 218 591

Понеділок — П'ятниця
9:00 — 19:00

Субота: 10:00 — 17:00
замовити
дзвінок
Головна / Статті / Рідка хімія або порошок?

Рідка хімія або порошок?

Спочатку багато виробників обладнання для мийок самообслуговування використовували виключно порошкову технологію. Сьогодні ж 80% обладнання використовують рідку хімію. Що привело до такого зростання і що все ж краще?

Існує багато суперечок про те, що в холодну пору року порошок миє краще. Але насправді ця думка помилкова.

Клієнту видно явний ефект гарної мийки завдяки гарячої подачі миючого засобу і його більш високій концентрації. Нашою компанією був проведений експеримент: у першому випадку подавалося 50 грам в хвилину порошку при температурі води 40, у другому - 100 грам рідкого миючого засобу при тій же температурі. Результати був абсолютно ідентичні. Так вартість 100 г, рідкої хімії дорівнює вартості 50-ти грам порошку.

Разом з тим, вартість системи подачі порошку значно дорожче, а обслуговування більш складне, трудомістке і часте. Також недоліки порошку полягають в малій ефективності при плюсовій температурі, високій вартості і обмеженій ринковій пропозиції.

З огляду на ці всі ці фактори вважаємо, що міф в його користь розвіяний, компанія WASHERCAR, як і більша кількість наших клієнтів, віддає перевагу рідинної пінної технології.

Повернутися на сторінку всіх статей >>>