0 800 218 591

Понеділок — П'ятниця
9:00 — 19:00

Субота: 10:00 — 17:00
замовити
дзвінок
Головна / Статті / Як вибрати виробника устаткування для мийки самообслуговування?

Як вибрати виробника устаткування для мийки самообслуговування?

Сьогодні на ринку автомобільних мийок самообслуговування існує величезна різноманітність виробників обладнання. В цій ніші представлені як серйозні вендингові компанії, які давно стали запорукою свого клієнта, початківці, але динамічно розвиваються стартапи, так і умільці - «Кулібіни». Завдяки чому сформувалася досить різнопланова цінова політика, часом у рази відрізняється у різних виробників.

КОМУ МОЖНА ДОВІРЯТИ?

Вартість середньостатичного комплекту обладнання формується з урахуванням різних факторів, в тому числі враховуються витрати фірми на утримання менеджерів, відділу розробки, просування в інтернеті, дизайнерів, маркетологів і т.д. Цінова політика такої компанії виходить за межі бюджетного та відповідно вартість збільшується пропорційно популярності і впізнаваності бренду виробника.

Розглянемо ще одну нішу - «гаражники». Це виробники одинаки, чаще вихідці з аналогічних компаній чи монтажних бригад мийок самообслуговування. За рахунок вкрадених знань, досвіду і клієнтської бази вони намагаються демпінгувати, але результат цих організацій часто провальний. Здобувши складності на певному етапі з виробництвом, вони зникають, залишаючи свого клієнта наодинці зі своїми проблемами. Відсутність нових моделей обладнання та впровадження інноваційних технологій, не беруть участі у виставках, не проводячи досліди та експерименти.

ЯК ВИЯВИТИ НЕДОБРОСОВІСНОГО ВИРОБНИКА?

Виявити недобросовісного виробника просто - безліч дешевих сайтів, відсутність або неякісна презентація, відгуки клієнтів і розмитість наданої інформації.

Довіряти у виборі можна виключно перевіреним виробникам, тому чиї об'єкти вже працюють. Працюють цілодобово 365 днів у році. Працюють в будь-яких умовах і обставинах.

Вибирати потрібно не обладнання, а партнера, який допоможе тобі втілити рентабельний проект в життя.

Повернутися на сторінку всіх статей >>>