0 800 218 591

Понеділок — П'ятниця
9:00 — 19:00

Субота: 10:00 — 17:00
замовити
дзвінок
Головна / Статті / Піна з подачею стисненого повітря. Міф та реальність

Піна з подачею стисненого повітря. Міф та реальність

Введення в піноутворення.

Клієнт бере пінний пістолет і наносить густу повітряну піну на автомобіль. Чим вона гуще і пухнастіше, тим сильніше вона радує око і на перший погляд краще миє машину. Але чи так це? Спробуємо розібратися ...

Під час нанесення піни відбувається ряд процесів, один з яких - це підмішування повітря. Підмішування може відбуватися як за допомогою ежектора в пінники, так і за допомогою підмішування стисненого повітря з компресора в пінну магістраль. У першому випадку, для правильної роботи ежектора необхідно створити високий тиск і задіяти АВТ. У другому ж - задіяти АВТ немає необхідності, тому що піноутворення відбувається примусово стисненим повітрям.

Використовуючи стиснене повітря можна створити більш повітряну піну, ніж при ежекторі в пінники, і відповідно зменшити концентрацію хімії на 10-20%. Але чи буде більш повітряна пінна «шапка» краще справлятися з брудом на лакофарбовому покритті автомобіля? Відповідь: ні! Як показує практика - більш якісні результати мийки досягаються при використанні високої концентрації активної хімії, а сама форма у вигляді піни, лише допомагає утримувати робочий розчин на поверхні автомобіля від 3 до 5 хвилин.

Компанією WASHERCAR реалізована технологія подачі стисненого повітря для піноутворення. Але встановлювати її чи ні, ми залишаємо право за замовником.

Багато виробників підносять технологію стисненого повітря для піни, як реальну економію миючих засобів, але замовчують про те, що результат такої мийки залишає бажати кращого.

Повернутися на сторінку всіх статей >>>