0 800 218 591

Понеділок — П'ятниця
9:00 — 19:00

Субота: 10:00 — 17:00
замовити
дзвінок
Головна / Статті / Мийка самообслуговування взимку. Підготовка

Мийка самообслуговування взимку. Підготовка

Основне питання, чи буде працювати мийка взимку, і чи вигідно це?

Відповідь однозначна - вигідно! У зимовий час (до -15 C) бажаючих помити авто, дуже багато. Це пов'язано з дорожнім покриттям, яке міські служби обробляють спеціальними складами і нерідко серед яких звичайна відома всім сіль. Автовласники розуміють небезпеку цих відкладень на кузові автомобіля, і поспішають швидше видалити їх. У зимовий період часу на мийках самообслуговування можна спостерігати великі черги і відповідно закривати автомийку нелогічно.

Робота взимку вимагає ретельної підготовки об'єкта, бездоганного відпрацювання спеціальних систем і відповідального ставлення операторів та обслуговуючого персоналу.

Тепла підлога. Це розкіш. Утримувати, наприклад, 6 постів при температурі -100 призводить до витрати дизельного палива (якщо встановлено дизельний котел) у розмірі 2-3 т. літрів на місяць. Логічно використовувати багатоконтурну систему і відключати обігрів декількох постів при низькому завантаженні мийки.

Магістралі, що йдуть до пістолетів бажано утеплювати з прокладкою кабелю, що гріє.

І основне - Антіфрост. Ця система не дозволяє зупинятись протіканню води по всім рукавам, шлангам, пістолетам, які схильні до замерзання при мінусових температурах. Це відбувається завдяки зимовим пістолетам, які дають постійну протечку, і спеціальної насосної станції для створення примусового тиску.

В обладнанні, що поставляється компанією WASHERCAR, враховані багаторічний досвід, побажання клієнтів і ексклюзивні рішення, що роблять роботу в зимовий період надійної та безвідмовної.

Повернутися на сторінку всіх статей >>>