0 800 218 591

Понеділок — П'ятниця
9:00 — 19:00

Субота: 10:00 — 17:00
замовити
дзвінок
Головна / Статті / Як відкрити мийку самообслуговування в Києві або Львові?

Як відкрити мийку самообслуговування в Києві або Львові?

Напевно багато бізнесменів або ж люди, які тільки шукають напрям діяльності задаються питанням як підібрати необхідну ділянку для мийки самообслуговування. У містах мегаполісах зосереджена величезна кількість жителів через що утворюється великий автомобільний трафік. Велике місто - це те місце, де автолюбителі живуть в скаженому ритмі і не готові витрачати свій дорогоцінний час на запис і очікування миття свого автомобіля на традиційній ручному митті. Як правило жителі мегаполісів досить вимогливі до якості обслуговування, адже конкуренція в таких містах звична справа.

Основне питання, з яким стикаються інвестори при відкритті цього бізнесу - це підбір необхідної земельної ділянки. Його важко взяти в оренду, дуже дорого купити, а часом і взагалі його просто немає. Адже для автомобільної мийки самообслуговування потрібен не просто ділянка великих розмірів (40 на 20 метрів), потрібна ділянка з хорошим під'їздом і великою пропускною здатністю. Безпрограшні варіанти для автомобільної мийки самообслуговування в Києві та Львові - це земельні ділянки в спальних районах, ділянки вздовж червоної лінії жвавої магістралі або ж парковки популярних торгових центрів.

Наявність добре підібраного ділянки - це 80% успіху для бізнесу мийки самообслуговування. Так як гроші на будівництво і покупку обладнання можна знайти, залучивши співінвесторів.

Дуже важливо при розгляді ділянок відразу шукати відповіді на запитання комунікацій (електроенергія, вода, каналізація), а також питання оформлення проектної та дозвільної документації в державних структурах (цільове призначення земельної ділянки: під автомобільну мийку).

Після вибору місця, починається планування будівництва, на цьому етапі вже необхідно визначитися з постачальником устаткування, який надалі буде управляти процесом будівництва і коригувати роботу під особливості свого обладнання. Не варто набивати на цьому етапі шишки самостійно, адже, як відомо, розумний вчиться на помилках інших. Фахівці компанії WASHERCAR з радістю проведуть для Вас безкоштовну консультацію та допоможуть на всіх етапах будівництва.

Наступний етап - це монтаж обладнання та запуск об'єкта. Зазвичай проходить не менше 3-4 місяців з моменту проекту до реализації готової до праці мийки.

Завдяки цьому можна зробити повністю автоматизований, досить рентабельний бізнес, адже розкрутка об'єкта проходить в стислий термін вже через 4-6 місяців Ваша мийка виходить на повний обсяг роботи. Ви починаєте отримувати прибуток і подумки повертаєтесь на ту точку відліку, коли приймали рішення починати цей бізнес чи ні, і починаєте замислюватися про наступні об'єкті.

 

Повернутися на сторінку всіх статей >>>